понеділок, 5 жовтня 2020 р.

Презентація книги Ольги Ковальової «Соединяющие нити»

Презентація нової книги – завжди радісна та хвилююча подія і для автора, і для читачів. 4 жовтня у відділі мистецтв зібрались любителі поетичного слова, щоб відзначити подію в літературному житті клубу «Цікаві зустрічі» – вихід у світ книги Ольги Ковальової. 

Дебютної книги поезій під назвою «Соединяющие нити», яка побачила світ у видавництві «АСМІ» у 2020 році.


Вступне слово до книги написала письменниця Тетяна Луньова (Тетяна Горицвіт). Вона відзначила жанрово-стильову своєрідність поезій Ольги Ковальової. А вони дійсно різноманітні як за змістом, так і за формою: ліричні замальовки, балади, вірші-думи, медитативна лірика, вірші-посвяти, навіть мініатюри-нецке…

І саме їх чергування, стверджує Тетяна Горицвіт, створює своєрідний ритм книги, ту ритмічну основу збірки, яка відображає відчуту та усвідомлену авторкою ритмічну канву світу.

Відвідувачі заходу у цьому переконалися, адже мали можливість послухати вірші в авторському виконанні.


Різнобарвність творів, що увійшли до нової збірки, продемонстрували надзвичайно широкий діапазон творчих здобутків Ольги Ковальової.


Найкращий відгук – це коли  відчувається тепло із зали. Захід відбувся буквально на одному диханні.Пані Ольга дарувала глядачам свій талант, тепло душі, натхнення. За активної участі поетів, музикантів, художників.

Виступали:

  • дипломантка Всеукраїнських фестивалів «Перлини сезону», «Журавлиний ключ», лауреатка театрального фестивалю «Блукаючі зірки» Людмила Костенко;
  • солістка заслуженого ансамблю пісні і танцю «Лтава» імені В. Міщенка Віра Мотчана;
  • поетеса, композиторка, виконавиця авторських пісень, членкиня Міжрегіональної спілки письменників України Тетяна Соловйова;
  • учасник камерного хору «Гілея» Андрій Шевченко.

Окрасою поетичного заходу була виставка картин художника, члена Національної спілки художників України Григорія Волкова. Вона має назву «Абстрактний імпресіонізм Григорія Волкова» і діятиме у відділі мистецтв обласної бібліотеки до кінця жовтня.До речі, обкладинку нової книги прикрашає картина художника «Бог – є любов».

У зв’язку з карантинними обмеженнями захід було проведено із дотриманням протиепідемічних вимог.


Світлини Володимира Короткова.
Немає коментарів:

Дописати коментар