![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgmiyofiIh8KIag142bDdqpd1Q57mxZm3Zw-sSQ50CoFWTm8TpnSDvohQxLeWrYhRGKJ5GhHnSlGrmAm7TFealjjccbejHSvMoJB9Cgos_caL-mysJUqPq-aqVZK7Q_OKeZ2gGnfNFDXEv7c3k0PK1JHN89ONs659R-iMdRYmya-zdfjJDIqjEIx7uP/s320/1677506158244.jpg)
Для багатьох тележурналістика – мрія, захоплення, творчість. Але насамперед – це сфера професійної діяльності, яка згуртовує тих, хто прагне дізнаватися більше, а потім розповідати про це іншим.
Своєрідним різновидом українського народного мистецтва є народна іграшка. Як рідна мова, казка, пісня, вона є тією спадщиною, що несе в собі художню культуру, розвиває самобутні риси естетики українців.
Саме цьому феномену культурної спадщини був присвячений перший захід у рамках спільного культурно-просвітницького проєкту відділу мистецтв ПОУНБ імені І.П. Котляревського, Полтавського обласного осередку НСМНМУ та закладів освіти, що здійснюють підготовку фахівців галузей культури, мистецтва та креативних індустрій «Шлях до Перемоги!».