![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgAmIHhUae6AGLc3k0UGQIpQNCpjzX0JMmZ1_-UQ3K7WhsO_bD7GB9Txucmdxg3WQ1Tr_JALpuju6ksHuUUdM9kKRIdJM1Fi8EGu_6FA1CmEbLezbk6WOcaUY4sJq6p3sTFd_gDRUyS6RAW5p03uPZvsdQXlAMvtZF5d3K1p67vkEvjZ95DeGPBHezf/s320/330071441_1206630273616039_2600044759967072292_n.jpg)
Анна Шендрик, відома полтавська екскурсоводка, авторка екскурсійних турів Полтавщиною, власниця туристичного агентства «Феєрверк мрій», підготувала цікаві розповіді – історії кохання – з життя Лесі Українки, Олени Пчілки, Миколи Лисенка, Івана Кавалерідзе. Щастя і лихо, радість і смуток, комічне й трагічне перепліталися, створюючи яскраву канву буття. З шкільної пори знайомі всім постаті відкривалися перед присутніми з іншого боку, поставали звичайними людьми із своїми радощами і проблемами, часом – невимовним болем.
Вокальні виступи як молодих талантів, так і визнаних майстрів, які чергувалися з історіями, створювали піднесений настрій, викликали бурхливі емоції та численні оплески.
Цього вечора свої пісні гостям заходу дарували: Олександр Дубовий, Руслан Христиченко, Юлія Журавльова, Марія Тихонова, Віра Олефір – у супроводі концертмейстерки Олени Пономаренко; тріо бандуристок «Тернова ружа» у складі Олександра Третяк, Світлана Недоїдок, Вікторія Іванікова.
Святково прикрашена зала відділу мистецтв з романтичною фотозоною тільки додавала колориту, притягувала зацікавлені погляди та бажання сфотографуватися.
Немає коментарів:
Дописати коментар