![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgmiyofiIh8KIag142bDdqpd1Q57mxZm3Zw-sSQ50CoFWTm8TpnSDvohQxLeWrYhRGKJ5GhHnSlGrmAm7TFealjjccbejHSvMoJB9Cgos_caL-mysJUqPq-aqVZK7Q_OKeZ2gGnfNFDXEv7c3k0PK1JHN89ONs659R-iMdRYmya-zdfjJDIqjEIx7uP/s320/1677506158244.jpg)
Ми живемо в інформаційному суспільстві, коли люди дізнаються про новини миттєво: зі сторінок в соцмережі «Інстаграм», дописів у соцмережі «Фейсбук», з телеграм-каналів блогерів. Саме тому журналістам треба вміти оперативно та блискавично реагувати на інформаційні приводи, створювати цікаві сюжети, а також вміти поширювати свої матеріали в соцмережах, не чекаючи вечірнього випуску новин.
Тележурналістика спирається на певні методи, прийоми, стандарти, які необхідно знати, щоб досягти успіху. Це творча і актуальна професія, яка може стати улюбленою справою життя, варто лише спробувати.
27 лютого 2023 року учням 11 класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10 ім. В.Г. Короленка випала чудова нагода дізнатися секрети телевізійного виробництва, здобути практичні навички роботи в кадрі на майстер-класі із тележурналістики, який відбувся у відділі мистецтв.
Анатолій Мішин, викладач Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доступно і невимушено розповів про особливості роботи на телебаченні, основні принципи тележурналістики; дав цінні практичні поради. Були і завдання, до виконання яких хлопці і дівчата підійшли надзвичайно серйозно і креативно. Учні працювали в групах, обмінюючись думками, прислухаючись до порад викладача. Час пролетів непомітно.
![]() |
![]() |
![]() |
Немає коментарів:
Дописати коментар