Заходи відділу мистецтв користуються попитом. Про це свідчить той факт, що
арт-лекцію з циклу «Видатні постаті культури та мистецтва», присвячену 200-річному ювілею з написання І. П. Котляревським п'єси "Наталка Полтавка", провели у вересні тричі: 15 вересня для всіх тих, хто захоплюється мистецтвом та приходить на кожен наш захід, бо їм завжди цікаве щось нове; 19 вересня послухати лекцію прийшли студенти першого курсу Полтавського базового медичного коледжу; 23 вересня – учні 11-Б класу Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5».
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj2ctHaKPLPTSHW-dDohAx1h7YPVX1JwaUhm65FPpgYRCdA0oGhyphenhyphenxFYm7qiazrcY5DoNQX95eif2u-uU5eIPPOiSRm2v5jpslWvcauWwcd8vN-23gni5sbfNHuwe_uCCmbuPQMl4cL1S8U/s320/IMG_20190923_094450.jpg)
Дуже приємно та обнадійливо, що наша аудиторія розширюється і молодь приходить до бібліотеки за новими знаннями, враженнями та ідеями. Ми з радістю чекаємо на відвідувачів та намагаємося зробити все можливе, щоб вони почували себе вільно і комфортно.
Нагадуємо, що арт-лекції у відділі мистецтв є регулярними, слідкуйте за нашими анонсами.
Немає коментарів:
Дописати коментар