вівторок, 1 червня 2021 р.

«Пластилінові дива» учнів Полтавської дитячої художньої школи

У затишній залі відділу мистецтв ПОУНБ імені І. П. Котляревського відбулося  відкриття виставки творчих робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи під назвою «Пластилінові дива».


Мистецтво сьогодні – це спосіб транслювати внутрішні стани, спрямовані на пошук себе, на шляхи пізнання реальності. Тому, світ очима дітей, втілений на картинах,  наголошує на індивідуальності кожного із авторів, розкриває їхні інтереси та захоплення, інтригує фантазіями та мріями, зачаровує дитячістю та щирістю.

Картини виконані в оригінальній техніці «пластилінографія» під керівництвом викладачів Полтавської дитячої художньої школи:

  • Ірини Коноплі;
  • Оксани Семер’янової;
  • Ганни Будущевої-Довгаль;
  • Лідії Орел.


З теплотою і радістю відгукувалися педагоги про своїх талановитих вихованців, відзначивши важливість впливу унікальної методики «пластилінового живопису» на творчий розвиток людини. 
А батьки тішилися з нагоди відкриття чергової виставки юних художників.

Самі ж митці зізнавалися, що робота складна та кропітка, але техніка їм дуже подобається.Подія відбулася 1червня, у Міжнародний день захисту дітей, як символ права кожної маленької особистості на власний світогляд та на щасливе дитинство!Всі бажаючі до 20 червня зможуть оглянути виставку «Пластилінові дива».
Немає коментарів:

Дописати коментар