неділя, 2 червня 2024 р.

Концерт інструментальної музики студентів кафедри музичного мистецтва та хореографії ЛНУ імені Тараса Шевченка


Для відділу мистецтв обласної бібліотеки неділя, 2 червня, пройшла насичено, у творчій діяльності студентів і викладачів Навчально-наукового інституту мистецтв ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
Спочатку шанувальники високого мистецтва отримали музичний презент від студентів кафедри музичного мистецтва та хореографії, які підготували чудову концертну програму.
Після чого відбулася презентація виставки творчих робіт студентів 1-го та 2-го курсів кафедри дизайну цього творчого вишу, яка є результатом архітектонічної та навчальної практик.
Своєю виконавською майстерністю та юнацькою безпосередністю учасники концерту створили теплу і душевну атмосферу.
Твори українських та світових композиторів виконали студенти класу народного артиста України Кириченка Юрія Миколайовича та викладача кафедри Кириченко Олени Анатоліївни: Луценко Дмитро, Гусєв Георгій (скрипка); Цап Володимир, Климова Ангеліна, Кобітович Богдана (фортепіано). Концертмейстери: Цибульник Зоя Григорівна та Пономаренко Олена Андріївна.


Прозвучали яскраві твори Фредеріка Шопена, Франца Шуберта, Вольфганга Амадея Моцарта, Людґґвіга ван  Бетховена, Едварда Елгара, Мирослава Скорика, Сергія Борткевича і Юрія Знатокова.Кураторка і ведуча концерту – Олена Кириченко.Дякуємо студентам та їхнім викладачам за гарні емоції, велику працю, любов до музики, старання та наполегливість!

Немає коментарів:

Дописати коментар