17 травня 2024 р. у відділі мистецтв знаний науковець, художник, мандрівник з великим досвідом, який відвідав безліч яскравих місць в Україні, Леонід Колєсніков разом з працівниками відділу провів для користувачів бібліотеки третю частину віртуальних екскурсій «Великдень у Карпатах».
Автор поділився з присутніми враженнями та емоціями від великодньої подорожі до Львова та інших міст Західної України. Особливу увагу в презентації приділив саме християнським традиціям святкування і особливо святковим богослужінням.
Леонід Олегович відвідав безліч церков та храмів: собор святого Юра, церкву святих Ольги та Єлизавети, церкву святого Андрія (Костел і монастир бернардинів), церкву Іоанна Хрестителя, Преображенську церкву. Відвідав костел єзуїтів, Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла та багато інших неймовірно красивих та історично значущих місць.
Розповів про історію створення, розвиток та занепад, про архітектурні особливості храмових споруд, про те, у чому вони схожі і чим відрізняються один від одного.
Екскурсія виявилася дуже насиченою інформаційно та емоційно, бо Львів для кожного українця – як друге серце. Місто, де до історії можна доторкнутися рукою.
Немає коментарів:
Дописати коментар