понеділок, 10 лютого 2020 р.

Під світлим променем любові…

З Днем святого Валентина користувачів обласної бібліотеки привітав вокально-хоровий колектив «Дивограй», що діє при Київській районній у місті Полтаві раді. 
Він був створений у 2017 р. за сприяння Сергія Синягівського – голови Київської районної в м. Полтаві ради. 
Керівник ансамблю – Микола Миронов. 

«Дивограй» є учасником багатьох культурно-масових заходів, що проходять в Полтаві. Музиканти складають цікаві концертні програми на різні випадки. Завжди дбають про відродження української культури і доносять до кожного слухача частинку своєї душі. 
До нової тематичної концертної програми «Під світлим променем любові» увійшли пісні про кохання. 

А запального драйву програмі додали «сміховинки з гуморком»: влучні, легкі для сприйняття гуморески до сліз смішили глядачів. 


Атмосферне дійство привернуло увагу багатьох мешканців Полтави, які прийшли послухати ліричні шлягери у виконанні учасників улюбленого колективу. 


Захопленими оплесками супроводжували глядачі кожен виступ артистів. 
Концерт зібрав неабияку аудиторію – близько 120 відвідувачів знаходилося у залі літературної вітальні Бібліотеки під час виступу колективу. 
Глядачі одностайно говорили про приємну несподіваність такого концерту, про теплі почуття, які їм подарували музиканти.


Захід супроводжувала книжкова виставка до Дня святого Валентина, яку підготували завідувачка сектору нотних видань і звукозаписів Оксана Шумейко та провідна бібліотекарка відділу мистецтв Віра Саранцева. 
Світлини Володимира Короткова.

Немає коментарів:

Дописати коментар