понеділок, 18 вересня 2023 р.

Зігріємо гумором серця

Гумор – це життєве кредо  оптиміста, а оптимізм завжди був, є і буде тією рушійною силою, яка тримає світ. Ми виживаємо в цьому бурхливому світі завдяки вмінню сприймати його через призму сміху. 
З цією думкою погодились ті, хто зібрався 17 вересня у відділі мистецтв на вечір до Дня міста. Підтримали та побажали успіхів у клопотаннях й ідею ініціатора заходу, члена ПОО НСХУ Григорія Волкова про втілення на теренах нашого міста засобами монументального мистецтва образу, який створив на сцені його улюблений артист розмовного жанру, наш земляк, Андрій Данилко. 
Саме йому присвятив він та презентував на заході дві картини: "Портрет Андрія Данилка" та "Андрій Данилко – архітектор-провідник українського гумору". А сам захід він вважав доцільним продовжити виступами полтавських поетів у доробку яких присутні гумористичні твори. 
Ідею підтримали Євген Пілюгін, Яків Купінський, Галина Вовченко, Зінаїда Токар, Олег Шапошников, Тетяна Палько. Виступили також члени клубу "Цікаві зустрічі" Наталія Вінницька, Людмила Костенко, Віктор Шпехт. 


Галина Вовченко у рамках власного мовного волонтерства презентувала/подарувала свою передостанню в часі книгу гумору та сатири "Добрий день".

Кураторка заходу – провідна бібліотекарка відділу мистецтв Наталія Прийма.

Немає коментарів:

Дописати коментар