понеділок, 1 березня 2021 р.

Виставка картин Олени Никифоренко «Avаntura!» «Весна починається з любові»

Сьогодні у відділі мистецтв ПОУНБ імені І. П. Котляревського весна розпочалася вернісажем виставки відомої журналістки UA: Українське радіо Лтава, творчої і багатогранної особистості – Олени Никифоренко.


Нам дуже подобаються виставки. А ще ми вважаємо, що виставок багато не буває. А тому  в перший день весни відкрили нову під назвою «AVANTURA «Весна починається з любові»!


Проте, впевнено можна сказати, що  не лише весна, а й кожен день пані Олени починається із любові до своєї справи, своїх захоплень і життя в цілому. 

Поезія, музика, театральна діяльність, балет і живопис – це перелік лише видимо-домінуючих захоплень.

Попередньо роботи авторки (нині їх 9) дебютували на закритому показі, сьогодні ж роботи презентовано широкому загалу. Всі охочі зможуть побачити виставку впродовж 2 тижнів.Зухвала манера олійного живопису викликає і захоплення, і подив від авантюризму художниці-аматорки.


Завітали на подію друзі та колеги Олени Никифоренко, які долучилися до привітань:

Інна Лосєва (голова творчого товариства «Художник»), Тетяна Сівкова (членкиня творчого товариства «Художник»), Людмила Арсірій (однокласниця), Ольга Латиш (колежанка), Лариса Бездудна (керівниця Полтавської філії СК «Провідна»), Ірина Данько (колежанка з театру-студії «Лайк»), фотохудожники Ігор Лотиш та Олександр Розум.

Музичний супровід – Людмила Костенко (співачка, авторка та виконавиця власних пісень). У її виконанні прозвучали композиції: «Нова пісня» (на слова Олени Никифоренко) та «Останній сніг» (на слова Олега Шапошнікова).

Сюжет про відкриття виставки від "ІРТ Полтава":
Немає коментарів:

Дописати коментар