середу, 10 листопада 2021 р.

Презентуємо мистецькі альбоми з нових надходжень


Серед книжкових новинок фонду відділу мистецтв ПОУНБ імені І. П. Котляревського науковою обґрунтованістю і водночас доступністю викладу відрізняються наступні видання:
    

Альбом сформований за результатами резонансної виставки керамічних виробів українського архітектора, педагога, підприємця, громадського діяча Івана Левинського (Львів, 2019-2020).
Репродуковані у книзі понад 500 пам’яток ужиткової і будівельної кераміки кінця ХІХ-початку ХХ ст. дають уявлення про виняткове мистецьке явище, створене підприємницьким талантом Івана Левинського. Науково-популярні статті дослідників зі Львова, Опішні, Харкова розкривають перед читачем захопливу панораму закодованих у візуальних формах смислів, що постали в добу модерну — час, коли в пошуку власного національного виразу з новою силою зазвучав мистецький діалог між Заходом і Сходом України.
     Татьяна Яблонская: дневники, воспоминания, размышления / сост. Г. Атаян. - К. : Родовід, 2020. - 584 с. : іл. 

Це унікальна збірка текстів, написаних відомою українською художницею Тетяною Яблонською (1917-2005). Приватні спогади, щоденникові записи, нотатки з подорожей, історії створення картин. Більше 400 сторінок тексту, понад 150 сторінок з її творами та фото.Ми впевнені, що ці розкішні альбоми можуть бути корисними не тільки фахівцям, а й всім любителям мистецтва.
Запрошуємо до відділу мистецтв та бажаємо приємного читання!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар