понеділок, 4 червня 2018 р.

100 хвилин поезії, прози та музики

Особливий проект, особливий захід в компанії творчих, веселих та життєрадісних людей. У програмі: читання поезії та прози, авторських та улюблених творів, виступи музикантів. І навіть театральні вистави. 

Саме так у невимушеній домашній атмосфері 3 червня 2018 року в клубі «Цікавих зустрічей», що існує при відділі мистецтв ПОУНБ імені І.П. Котляревського, пройшов мистецький вечір з циклу «100 хвилин поезії, прози та музики». Він вже став традиційним… 


Член національної спілки журналістів України і міжрегіональної спілки письменників України Оксана Кравченко запропонувала читачам свою повість-притчу «Травнева подорож у бузкове дитинство». 
Оляна Герасько (Олена Кульчій) представила збірки віршів «Волошковий вінок» та «Я танцювати хочу». 
Презентувала нову книгу «З вірою й надією» і поетеса Любов Мошура. 
Всі ці книги авторки подарували Бібліотеці. 
Поетичні та прозові твори представляли також Юлія Стиркіна, Віктор Шпехт, Яків Купінський, Софія Зінченко, Володимир Анацький, Зінаїда Токар, Микола Максимов, Тетяна Соловйова. 
Музичні твори звучали у виконанні Віри Мотчаної, Володимира Чистякова, Олексія Онуфрієнка, Ігоря Овсяннікова, Юрія Трейгеля, Лариси Філіпської. Людмила Костенко майстерно прочитала оповідання «Свої і чужі» Н. Теффі у музикальному супроводі Тетяни Соловйової.

Немає коментарів:

Дописати коментар